Запасні частини Skoda

Запасні частини SKODA

ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ŠKODA ECONOMY

ВАШ АВТОМОБІЛЬ ŠKODA старше 4 років?

ВИ БАЖАЄТЕ ЗАОЩАДИТИ КОШТИ, але ви не ризикуєте купувати запасні частини невідомих виробників?

ВИ ХВИЛЮЄТЕСЬ за технічний стан та безпеку вашого автомобіля? Якщо ви відповіли ТАК хоча б на одне питання, тоді запасні частини серії ŠKODA ECONOMY- це те, що вам потрібно.

  • Це продукція ŠKODA AUTO.
  • Запасні частини ŠKODA ECONOMY до 35% ДЕШЕВШЕ Оригінальних запасних частин ŠKODA.
  • Вони ПРОТЕСТОВАНІ в VW Group.
  • Вони НАБАГАТО ВИЩОЇ ЯКОСТІ, ніж запасні частини інших виробників.
  • Вони мають ДВА РОКИ гарантії.

ОСНОВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Запасні частини ŠKODA ECONOMY розроблені спеціально для власників автомобілів старше 4 років. Ця серія запасних частин надає можливості вибору. Обираєте ви запасні частини з асортименту Оригінальних запасних частин ŠKODA, або ваш вибір зупиниться на запасних частинах ŠKODA ECONOMY, в будь-якому разі ви впевнені, що придбаєте справжні продукти ŠKODA.

Запасні частини ŠKODA ECONOMY розроблені за суворими стандартами Volkswagen Group. Крім того, звичайно, на них розповсюджується гарантія на 2 роки.

АСОРТИМЕНТ

Асортимент запасних частин ŠKODA ECONOMY включає в себе: глушники, гальмові диски та колодки, акумулятори, каталітичні конвертори, амортизатори, генератори, паливні фільтри, щітки склоочисника, свічки запалювання та інше.

ОСОБЛИВОСТІ ДИЗАЙНУ

Запасні частини ŠKODA ECONOMY мають деякі особливості дизайну, завдяки яким стало можливим зробити їх дешевшими, але не втратити такі характеристики як надійність та безпечність. Наприклад, акумулятори містять менше свинцю, а глушники виготовлені зі сталі гарячого алітування, замість нержавіючої сталі. Але, порівняно з продуктами інших виробників, вони все одно мають вищу якість. В деяких випадках зменшено кількість варіантів. Наприклад, глушники для системи вихлопу мають універсальний круглий поперечний переріз, що дає можливість використовувати їх в різних моделях. Такі технічні та інженерні рішення зменшують вартість порівняно з Оригінальними запасними частинами, але якість залишається на високому рівні.

Номенклатура запасних частин ŠKODA ECONOMY постійно поповнюється, тому консультанти вашого сервісного центру запропонують запасні частини саме для вашого автомобіля.

З повним асортиментом та вартістю запасних частин серії ŠKODA ECONOMY ви можете ознайомитись у вашого сертифікованого дилера ŠKODA.

 

 

Актуальні пропозиції і новини