Про компанію
Про нас Про нас

Про нас

ТОВ "ВІК-ЕКСПО"

       ТОВ "ВІК-ЕКСПО"

 

 

Автоцентр «Вік-Експо» у Рівному на Кобзарській, 85 є офіційним дилерським центром SKODA більше 20 років. 

Компанія «ТОВ ВІК-ЕКСПО» офіційно представляє в Рівненській області одну з найпопулярніших автомобільних марок Європи - Skoda, яка давно стала по-справжньому народним українським авто завдяки вдалому поєднанню ціни і якості.

Автоцентр «Вік-Експо» надає повний цикл обслуговування SKODA: 

- продаж нових автомобілів та авто з пробігом (по програмі Trade-In);
- сервісне обслуговування;
- придбання запасних частин (оптом, вроздріб);
- фінансові послуги (кредитування, лізинг, страхування);
- «шинний готель», кафе для клієнтів.


Клієнт автоцентру має можливість порадитися з висококваліфікованим персоналом. Представники дилерського підприємства нададуть весь комплекс послуг - від консультацій по вибору конкретної моделі до допомоги в оформленні кредиту і страхуванні автомобіля.

Як і всі інші автоцентри групи компаній «Автоград», компанія «ТОВ Вік-Експо» включає в себе і станцію технічного обслуговування автомобілів Skoda. СТО оснащена повним спектром фірмового діагностичного обладнання і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт автомобілів Skoda будь-якої складності.
 

На території «Автограду» також працює потужний кузовний цех, що входить в структуру підприємства «ТОВ Вік-Експо». Тут здійснюються всі види кузовних робіт, включаючи перевірку геометрії кузова, витяжку на стапелі, рихтування, зварювання, і, підготовку і всі види малярних робіт, включаючи фарбування з комп'ютерним підбором емалі, а також різні види полірувальних робіт.