Сервіс Škoda
Оригінальні запчастини Škoda Оригінальні запчастини Škoda

Оригінальні запчастини Škoda

Автоцентр «Вік-Експо» у Рівному на Кобзарській, 85 є офіційним дилерським центром SKODA більше 10 років. Більше десяти років ми здійснюємо сервісне обслуговування автомобілів, продаємо запасні частини гуртом та вроздріб.

 

Склад відділу запасних частин і додаткового обладнання ТОВ «Вік-Експо» налічує понад 7 000 найменувань продукції в наявності і більше 130 000 найменувань продукції доступною до замовлення, що дає можливість задовольнити попит клієнтів і сервісної станції в найкоротші терміни. Представлений широкий асортимент запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування до автомобілів Škoda.

 

  • Додаткове обладнання
  • Аксесуари
  • Оригінальні запасні частини
  • Запчастини економ класу (для автомобілів SKODA старше 5 років)


Економія при покупці запчастин економ класу може досягати 45% від вартості оригінальних запчастин. Гарантія на запчастини економ класу, як і на інші оригінальні запчастини (24 місяці, за умови установки на сертифікованій сервісній станції). У розробку деталей Економ класу вкладені всі напрацювання в технічній галузі. Доступні сім груп - глушники, акумулятори, гальмівні колодки, диски, генератори, комплекти кріплень для вихлопної системи і амортизатори.

 

Детальну інформацію про наявність і вартість запасних частин, аксесуарів і додаткового устаткування можна отримати за тел.: +38 067 360 78 82, +38 050 435 14 40 або відправити заявку на email: i.bendiuh@ve.com.ua  

 

Режим роботи відділу запасних частин:

Пн.- Пт.: 8.30 - 19.00

Cб.: 9.00 - 16.00

Нд.: Вихідний день